Get a site

درودگر از نگاه آمازون

داستانی درباره‌ی بزرگترین راهبردهای موفقیت

نقل قولی از کتاب درودگر، داستانی درباره ی بزرگترین راهبردهای موفقیت

آنچه که در زیر می خوانید، معرفی کتاب «درودگر: داستانی درباره ی بزرگترین راهبردهای موفقیت» و نظرات مدیران و رهبران موفق درباره ی این کتاب در سایت آمازون است. ترجمه ی فارسی کتاب نامبرده در سال ۱۳۹۵ در ایران به چاپ رسیده است.

از برگه ی داخل جلد

جان گوردون، نویسنده‌ی پرفروش و موفق، با الهام بخش‌ترین کتاب خود به صحنه بازگشته است؛ کتابی پر از درس‌هایی نیرومند و بزرگترین راهبرد‌های موفقیت.

مایکل با سری بانداژ شده و دلی پرهراس در بیمارستان چشم می‌گشاید. دلنگرانی‌ها و تنش‌های ناشی از توسعه‌ی کسب و کار مشترکش با همسرش سارا باعث شده بود که هنگام دویدن صبحگاهی از حال رفته و زمین بخورد. وقتی مایکل درمی‌یابد که یک نجار جانش را نجات داده، به دیدارش می‌رود و دیری نمی‌پاید که می‌فهمد که «آن مرد فراتر از یک نجار بوده و زندگی، حرفه، انسان، و تیم هم می‌سازد.»

با بهره‌گیری از خرد درودگر، مایکل بر آن می شود که در کوران آنهمه دشواری، کم-رونقی، ترس، و شکست، در صدد نجات شرکتش برآید. در این مسیر می‌آموزد که چیزی به نام موفقیت یکشبه وجود ندارد و به جای آن اصولی وجود دارند جاودان و همیشه ماندگار که به آدم کمک می‌کنند سری در میان سرها بلند کرده، پیشی جسته، و بر مردم و بر جهان اثرگذار شود.

جان گوردون، که از تجربه ی فراوان در آموزش رهبران، فروشندگان، و تیم‎های ورزشی حرفه‌ای و دانشگاهی بهره می‌برد، در این اثر، داستانی سرگرم کننده و در عین حال روشنگر تعریف می‌کند که به تو الهام می‌بخشد که با بزرگترین استراتژی‌های موفقیت بتوانی زندگی، کار، و تیمی بهتر بسازی.

اگر برای خلق شاهکارت آماده‌ای، درودگر را بخوان و روند ساخت را از همین امروز آغاز کن.

از پشت جلد

«داستانی‌ست لذت بخش درباره‌ی شخصیت هایی دوست‌داشتنی که حقیقت‌هایی ساده و نیرومند کشف می‌کنند. کتابی‌ست به یاد ماندنی برای همه.»

  • پاتریک لنچیونی، رییس The Table Group؛ نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش «پنج دشمن کار تیمی» و «مزیت»

«درودگر نمونه‌ای‌ست دیگر از مهارت قصه‌گویی جان گوردون؛ شخصیت‌هایی فراموش نشدنی با پیام‌هایی الهام بخش. این کتاب تفکر-برانگیز در من احترام خاصی نسبت به جان گوردون به عنوان نویسنده، آموزگار، و رهبر ایجاد کرده است.»

  • جرج راولینگ، مدیر بسکتبال بین الملل در شرکت نایکی

«همه ی آثار جان گوردون را دوست دارم، اما این کتاب پیامدهی و نویسندگی‌ او را به مرحله‌ی تازه‌ای رسانده. الهام گرفته‌ام که با بزرگترین راهبرد‌های موفقیت، زندگی، کار، و تیم بهتری بسازم!»

  • کوری کلوس، سرمربی بسکتبال زنان دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس (UCLA)

«جان گوردون، ماهرانه تاروپود داستانی را می‌بافد که تخیل‌تان را تسخیر کرده، اعتقادات‌ تان را به چالش کشیده، و ایمان‌تان را عمیق تر می‌سازد.»

  • مارک بترسون، پیشوای روحانی ارشد کلیسای National Community، و نویسنده‌ی کتاب پرفروش دایره‌ساز

«وقتی درودگر را می‌خوانی، چاره‌ای جز این نداری که آدم و رهبری بهتر شوی. این کتاب را به هر کسی که می‌خواهد آدم‌ها و تیم‌هایی بهتر بسازد جداً پیشنهاد می‌کنم.»

  • مایک اسمیت، سرمربی تیم فوتبال آمریکایی Atlanta Falcons

«موفقیت واقعی از کمک به موفق شدن دیگران حاصل می‌شود. درودگر شما را برخواهد انگیخت تا با خدمتگزاری، شفقت، و فروتنی راستین، دیگران را رهبری کنید.»

  • کارل لیبرت، رییس شرکت USAA Capital

کتاب «درودگر: داستانی درباره ی بزرگترین راهبردهای موفقیت» که با فاصله ی کمی پس از نخستین انتشار، به چاپ چهارم رسیده، کاری ست از انتشارات ابوعطا

جملاتی از کتاب درودگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *