کتاب های صوتی رایگان به زبان انگلیسی

انگلیسی و بیشتر: آلمانی، فرانسوی، هلندی، اسپانیایی، پرتغالی

کتاب های صوتی رایگان انگلیسی

مناسب زبان آموختگان یا زبان آموزان جوانی که درک شنیداری شان را پیشاپیش به اندازه‌ی قابل قبولی تقویت کرده‌اند

«آدیبل» از جمله معروف‌ترین ناشران آنلاین نسخه‌های صوتی از کتاب‌های معتبر جهان است. جدا از اینکه در مجموعه‌ی آدیبل می‌توانیم قصه های خاطره انگیز مان را پیدا کنیم، از این مزیت نیز برخورداریم که آنها را با صدای لذتبخش گویندگانی حرفه‌ای بشنویم.

کتاب صوتی انگلیسی

خوشبختانه آدیبل نیز همانند آمازون، تعداد قابل ملاحظه‌ای از کتاب هایش را بطور رایگان در دسترس عموم قرار می‌دهد که به شکل آنلاین قابل گوش کردن هستند. بسیاری از کتاب های صوتی رایگان  این صفحه  برای رده‌های سنی کودک و نوجوان هستند، یعنی درست همان سطحی از انگلیسی که برای تقویت و لذت بردن از درک شنیداری زبان آموزان «در هر رده‌ی سنی» مناسب می‌دانم 😉

چطور مهارت شنیداری در زبان انگلیسی را تقویت کنم؟

اگر بخواهیم از جزء به کل نگاه کنیم، می‌توان راهکار های زیادی را برای تقویت فهم و درک مطلب هنگام گوش کردن به فایل های صوتی فهرست کرد. اما اگر بخواهیم راه بهتر یعنی از کل به سمت جزء را پیش بگیریم، هیچ توصیه ای بهتر از این نیست:

«تا می‌توانید گوش کنید.»

اگر چنان غرق گوش کردن و لذت بردن از مطلب صوتی شوید که یادتان برود که دارید زبان یاد می‌گیرید، آنگاه روزی فرا خواهد رسید که در فهم واضح و درک مطلب خوب تان از زبان خارجی، خودتان را نیز شگفت زده خواهید کرد.

حالا این شما و این دنیایی از قصه های خاطره انگیز:

بهشت گمشده، آوای وحش، سپید دندان، موبی دیک، جنگ و صلح

اگر پرسش یا نظری دارید، در زیر کامنت بگذارید.

اگر هم مایل به تقویت زبان انگلیسی تان به شیوه آنلاین هستید، با من تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *