درودگر از نگاه آمازون

Share on Facebook۰Share on LinkedIn۰

داستانی درباره ی بزرگترین راهبردهای موفقیت

 

نقل قولی از کتاب درودگر، داستانی درباره ی بزرگترین راهبردهای موفقیت

 

 

آنچه که در زیر می خوانید، معرفی کتاب «درودگر: داستانی درباره ی بزرگترین راهبردهای موفقیت» و نظرات مدیران و رهبران موفق درباره ی این کتاب در سایت آمازون است. ترجمه ی فارسی کتاب نامبرده در سال ۱۳۹۵ در ایران به چاپ رسیده است.

 

از برگه ی داخل جلد

جان گوردون، نویسنده‌ی پرفروش و موفق، با الهام بخش‌ترین کتاب خود به صحنه بازگشته است؛ کتابی پر از درس‌هایی نیرومند و بزرگترین راهبرد‌های موفقیت.

 

مایکل با سری بانداژ شده و دلی پرهراس در بیمارستان چشم می‌گشاید. دلنگرانی‌ها و تنش‌های ناشی از توسعه‌ی کسب و کار مشترکش با همسرش سارا باعث شده بود که هنگام دویدن صبحگاهی از حال رفته و زمین بخورد. وقتی مایکل درمی‌یابد که یک درودگر جانش را نجات داده، به دیدارش می‌رود و دیری نمی‌پاید که می‌فهمد که آن مرد فراتر از یک درودگر بوده و زندگی، حرفه، انسان، و تیم هم می‎سازد.

 

با بهره‌گیری از خرد درودگر، مایکل بر آن می شود که در کوران آنهمه دشواری، کم-رونقی، ترس، و شکست، در صدد نجات شرکتش برآید. در این مسیر می‌آموزد که چیزی به نام موفقیت یکشبه وجود ندارد و به جای آن اصولی وجود دارند جاودان و همیشه ماندگار که به آدم کمک می‌کنند سری در میان سرها بلند کرده، پیشی جسته، و بر مردم و بر جهان اثرگذار شود.

 

جان گوردون، که از تجربه ی فراوان در آموزش رهبران، فروشندگان، و تیم‎های ورزشی حرفه‌ای و دانشگاهی بهره می‌برد، در این اثر، داستانی سرگرم کننده و در عین حال روشنگر تعریف می‌کند که به تو الهام می‌بخشد که با بزرگترین استراتژی‌های موفقیت بتوانی زندگی، کار،و تیمی بهتر بسازی.

 

اگر برای خلق شاهکارت آماده‌ای، درودگر را بخوان و روند ساخت را از همین امروز آغاز کن.

 

از پشت جلد

«داستانی‌ست لذت بخش درباره‌ی شخصیت هایی دوست‌داشتنی که حقیقت‌هایی ساده و نیرومند کشف می‌کنند. کتابی‌ست به یاد ماندنی برای همه.»

  • پاتریک لنچیونی، رییس The Table Group؛ نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش «پنج دشمن کار تیمی» و «مزیت»

 

«درودگر نمونه‌ای‌ست دیگر از مهارت قصه‌گویی جان گوردون؛ شخصیت‌هایی فراموش نشدنی با پیام‌هایی الهام بخش. این کتاب تفکر-برانگیز در من احترام خاصی نسبت به جان گوردون به عنوان نویسنده، آموزگار، و رهبر ایجاد کرده است.»

  • جرج راولینگ، مدیر بسکتبال بین الملل در شرکت نایکی

 

«همه ی آثار جان گوردون را دوست دارم، اما این کتاب پیامدهی و نویسندگی‌ او را به مرحله‌ی تازه‌ای رسانده. الهام گرفته‌ام که با بزرگترین راهبرد‌های موفقیت، زندگی، کار، و تیم بهتری بسازم!»

  • کوری کلوس، سرمربی بسکتبال زنان دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس (UCLA)

 

«جان گوردون، ماهرانه تاروپود داستانی را می‌بافد که تخیل‌تان را تسخیر کرده، اعتقادات‌ تان را به چالش کشیده، و ایمان‌تان را عمیق تر می‌سازد.»

  • مارک بترسون، پیشوای روحانی ارشد کلیسای National Community، و نویسنده‌ی کتاب پرفروش دایره‌ساز

 

«وقتی درودگر را می‌خوانی، چاره‌ای جز این نداری که آدم و رهبری بهتر شوی. این کتاب را به هر کسی که می‌خواهد آدم‌ها و تیم‌هایی بهتر بسازد جداً پیشنهاد می‌کنم.»

  • مایک اسمیت، سرمربی تیم فوتبال آمریکایی Atlanta Falcons

 

«موفقیت واقعی از کمک به موفق شدن دیگران حاصل می‌شود. درودگر شما را برخواهد انگیخت تا با خدمتگزاری، شفقت، و فروتنی راستین، دیگران را رهبری کنید.»

  • کارل لیبرت، رییس شرکت USAA Capital

 

کتاب «درودگر: داستانی درباره ی بزرگترین راهبردهای موفقیت» که با فاصله ی کمی پس از نخستین انتشار، به چاپ دوم رسیده، کاری ست از انتشارات ابوعطا

جملاتی از کتاب درودگر

اشتراک گذاری در تلگرام

پاسخ دهید

*